AP Neden Gerekli

Yurt Dışındaki Universiteler değerlendirmelerde öncelik sıralamaları;
Factor High Med Low
SAT or ACT or TSA or etc X    
Relevant Programs; AP- IB - Abitur -Maturite
( Okul Programınız)
x    
Reference   x  
Letters & Application     x

Yukarıda hazırladığımız tablo en iyi üniversiteler için gerekli olan sıralamasıdır.
 Bazıları şaşırabilir neden Letters & Application Low derecesi verildiği için aslında düşük değil başvuran herkesin iyi olduğu bir süreçte aslında bu LOW dereceside çok önemli olmaktadır.  Örneğin 50 adaydan değerlendirmeye ayrılmış olabilir. Ama emin olun hepsinin IB veya AP veya A-LEVEL dereceleri iyi olabilir. İşte o zaman LOW kriteri de değerlendirmede etkili olmaktadır.

İşte AP sınavları başvurunuzda ilgili bölüme yönelik yeterli alt yapınız olduğunu gösteren çalışmalardır.
AP - IB veya A LEVEL gibi sınavlar yüzbinlerce adayın için de sıyrılmanız ve değerlendirme kuruluna gelmeniz için önemlidir.  Eğer düşük sıralama üniversite istiyorsanız AP yapmayabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz gene de yapmanızdır. Orada okurken rahat edersiniz.

En iyi AP kursu nasıl anlaşılır. Öncelikle Ders notları ve kullandıkları kaynaklara bakınız. En az 10 adet AP Sınavınıza yönelik MULTIPLE CHOICE deneme sınavı isteyin. Örneğin AP Ekonomi ile ilgili klasik sınavları AP College Board tan bulabilirsiniz. Fakat sınavdaki başarınız aynı zamanda Multiple Choice Sınavları ile olmakta bu da bizim farkımız.

AP sınavları Avrupa da İşviçre - Almanya - Fransa  ve Hollanda da geçerli olan sınavlardır. Özellikle HOLLANDA IB - AP veya A-LEVEL programları olmayan öğrencileri FOUNDATION programlarına almaktadır.

Veritas AP Kursları  ROBERT ve ÜAA gibi okullarda eğitim gören öğrencilere göre düzenlenmiştir. 
Öğrencinin seviyesine göre tüm konular 10 veya 20 derste bitmektedir.  En az yirmi adet deneme sınavı yaptırmaktayız.

Ataşehir - Etiler - Fenerbahçe ofislerimiz ile hizmetinizdeyiz. Eğer bizden uzakta iseniz SKYPE derslerimiz ile birlikteyiz..

YORUMLAR SORULARINIZ ve YANITLAR

Comments

Write A Comment

 
 
 
 
 
Contact Information
Veritas YEDAB Üyesi Bir Kuruluştur
Join our mailing list

Please enter your details

Newsletter: Name Email :