AP comparatıve goverment and politıcs  Derslerimiz


AP Comparative Politics Dersleri : En iddialı AP programıdır. Özellikle Hukuk, Tarih, Political Science okumak isteyen öğrenciler için önermekteyiz.
Çok prestijli bir AP dersidir. Bu dersimiz iki sadece iki akademisyenimiz verebilmektedir. AP Comparative Science alıyorsanız 5 almak için bu sınava çalışın. Herkes AP Comparative Goverment and Politics öğretebileceğini söyler. Doğru da söylüyorlar. Ama sadece VERITAS AP Kursları "AP Comparative Goverment and Politics" ten en az 4 veya 5 alabilmeyi garanti eder  ( Eğer Çalışma Takvimimize uyarsanız bu garanti geçerlidir).

Aynı zamanda Sadece Veritas AP kurslarında AP Comparative Government and Politics için onlar multiple choice deneme sınavları mevcuttur. Ve öğrencimiz olmayan öğrenciler AP Comparative Goverment and Politics deneme sınavlarımıza giremezler.
 
AP Comparative Goverment and Politics Sınavı ile ABD nin yanı sıra UK ve HOLLANDA başta olmak üzere tüm avrupa ülkelerinde ( iyi universiteleri ve ilgili bölümlerinde ) aranan bir koşuldur.
Bu sayede özellikle ingiltere hazırlık ( Foundation ) kısımlarını atlar. Universite de devamımı garantilersiniz.

Öğretmenlerimiz AP Comparative Goverment and Politics  AP derslerinde tecrübelidir.  Cambridge ve Oxford mezunu iki akademisyen tarafından verilmektedir.


 
Ataşehir - Etiler - Fenerbahçe ofislerimiz ile hizmetinizdeyiz. Eğer bizden uzakta iseniz SKYPE derslerimiz ile birlikteyiz..

Veritas AP Comparative politics derslerimiz sadece ozel ders olarak verilmektedir.
Veritas AP CompARATIVE POLITICS  Science Alan Öğrencilerimiz

YORUMLAR SORULARINIZ ve YANITLAR

Comments

Write A Comment

 
 
 
 
 
Contact Information
Veritas YEDAB Üyesi Bir Kuruluştur
Join our mailing list

Please enter your details

Newsletter: Name Email :